Pashto Farsi


حزب التحریر-ولایه ترکیه کنفرانس متعددی را در شهرهای مختلف برگزار نمود!
02/14/2020 | نیما احمدی

بخش زنان حزب التحریر-ولایه ترکیه کنفرانس‌های متعددی را تحت عنوان «اسلام خانواده، نسل‌ها و جامعه را حفاظت می‌کند» در شهرهای مختلف آن کشور برگزار کرد.  
این کنفرانس‌ها در شهرهای مهم همچون؛ استانبول، آدنا، آنتالیا، بورسا، دایربکر، گازنتپ، وان، سنلرفا و کنویا به منظور جلب توجه مردم مسلمان ترکیه بر آجندای برابری جنسیتی، کنوانسیون استانبول، توافقنامه‌های بین‌المللی مشابه و همچنان قانون شماره ۶۲۴۸ و چارچوب‌های حقوقی دیگر که بر مبنای آن‌ها بنیاد خانواده، جامعه و نسل‌ها تضعیف شده بسوی نابودی کشانیده خواهند شد، برگزار گردید.
کنفرانس‌های فوق در ده شهر مهم آن کشور برگزار گردید که در آن شباب و هواداران حزب التحریر ترکیه، تاکید نمودند که دولت خلافت با داشتن نظام تعلیم و تربیه/آموزش از خانواده، جامعه و نسل‌ها بگونه‌ای مسوولانه حفاظت نموده تا مسلمانان در جامعه به گونه‌ی هدفمند و رسالت‌پذیر زندگی خود را به سر ببرند.
زمانی که نظام تعلیم و تربیه/آموزش بر مبنای افکارِ غرب به پیشبرده شود، نظام خانواده، جامعه و نسل‌ها از هم خواهند پاشید. این طرز دیدگاه که در واقع برخلاف ارزش‌ها و آموزه‌های اسلامی است، در تمام سرزمین‌های اسلامی از جانب غرب، سازمان‌های و نهادهایی آن زیر عنوان «اصلاح نظام معارف» روی دست گرفته شده است. در این میان شباب حزب التحریر در هر سرزمینی که حضور دارند، چنین برنامه‌های خطرناک غرب را افشاسازی نموده و نظام بدیل معارف/آموزش را برای مسلمانان که تطبیق کننده‌ی آن دولت خلافت بر منهج نبوت است، پیشکش می‌نماید.


   


   ارسال نظر