Pashto Farsi


دفتر مطبوعاتی
حزب التحریر
ولایه افغانستان
 
شماره: ح.ت.افغ ۰۲/۱۴۴۱ یکشنبه ۰۴ ربیع الثانی، ۱۴۴۱هـ ۰۱-۱۲-۲۰۱۹م

اعلامیه
ترامپ باید من‌حیث اسیر جنگی برای محاکمه آورده می‌شد،
 نه این‌که به حیث فاتح جنگ به افغانستان آمد!

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا پنج‌شنبه شب ۷ قوس برای اشتراک در مراسم «عید شکرگزاری» در یک سفر غیر‌منتظره وارد افغانستان شد و پس از دو ساعت دیدار با نیروهای امریکایی در پایگاه بگرام با عجله افغانستان را ترک گفت. درین مورد نکات ذیل قابل مکث است:
ترامپ قاتل سرسخت مسلمانان، نباید فاتحانه از افغانستان دیدار می‌کرد، بلکه باید منحیث اسیر جنگی دولت خلافت با دستان و پاهای بسته در قبال میز محاکمۀ قاضی مسلمان قرار می‌گرفت و به مجازات اعمال تروریستی و وحشی اش علیه مسلمانان می‌رسید.
برای تمام غلام اندیشان ثابت ساخت که امریکا در قبال مردم افغانستان به هیچ‌گونه ارزشی متعهد نبوده و تمام شعارهای از قبیل؛ نظام دموکراسی، حقوق بشر، حقوق زن، آزادی‌ها و ... که به بهانه‌ی آن افغانستان را اشغال نموده بود، دروغ محض بوده است و تنها منافع استعماری و ترس از به میان آمدن دولت اسلامی‌ است که پای امریکا را به این سرزمین کشانده است.
از جریان این سفر روان دشمنی امریکا علیه مردم مسلمان و مجاهد افغانستان به صراحت احساس می‌گردد. چون انتخاب روز «عید شکرگزاری» امریکایی‌ها، سفر ناگهانی و غیر منتظره، ملاقات تنها با غلام درجه یک بدون اشتراک سایر رهبران افغان آن هم در یک پایگاه نظامی، پوشیدن لباس زرهی در زیر لباس‌هایش، سخنرانی از پشت دیواری از بوجی‌های دفاعی مانند موضع جنگی، همه دلالت برین دارد که افغانستان سرزمین دشمن است و نباید در سرزمین دشمن از تدابیر امنیتی غفلت ورزید.
هدف اصلی این سفر ترامپ جزء برنامۀ کمپاین انتخابات ریاست جمهوری امریکا و اعلام از سرگیری مذاکرات با طالبان و روحیه دادن به سربازان شکست خورده اش بود، که عنقریب توسط برنامه صلح اسالیب اشغال‌گرایانه شان به اسالیب استعماری مبدل می‌گردد و تعدادی زیادی از نظامیان شان به امریکا برگشت خواهند کرد.
پس ای مسلمانان! بر حُکام خاین و نظام‌های مزدور سرزمین‌های اسلامی اعتماد نکنید، چون همه‌ای آنان جزء برنامه‌های کفار اند و همچو حُکام و نظام‌های سعودی، پاکستان، ترکیه و سایر سرزمین‌های اسلامی، اشرف‌غنی نیز از خود آن‌هاست و هیچ تعلقِ به مسلمانان افغانستان ندارد.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر - ولایه افغانستان


   


   ارسال نظر