مهم
Pashto Farsi


ویب‌سایت حزب‌التحریر ولایه افغانستان به زیور جدید آراسته گردید!
11/21/2018 | علی عمر صدیقی

ویب‌سایت حزب‌التحریر ولایه افغانستان با چهره و دیزاین کاملاً متفاوت از قبل در راستای بیداری امت اسلامی بیشتر از پیش فعال شده است. در این ویب‌سایت، بخش‌های مهم از جمله: اعلامیه‎‌های دفتر مطبوعاتی و بیان‌های رسمی حزب‌التحریر، تحلیل‌های سیاسی افغانستان، منطقه و جهان، خبر و تبصره‌ها، مقالات مهم سیاسی، اقتصادی، اجتماعی اعضای دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر ولایه افغانستان و سایر نویسندگان ورزیده با جلوه‌های بسیار زیبا جهت مطالعه شما خوانندگان عزیز آماده ساخته شده است.
بخش دیگری این ویب‌سایت، گنجینه‌ای مهم از کتابهای نفیسی است که در عرصه سیاست، اقتصاد، اجتماع، تعلیم و تربیه و غیره که در برگیرنده تمام عرصه‌های زندگی بشری بوده و یک تصویر کاملی از زندگی اسلامی را برای همگان ارایه می‌دارد، بدست نشر سپرده شده است.
بخش مجله‌ها هم به نوبه خویش تمام شماره‌های مجلات رسمی حزب‌التحریر ولایه افغانستان را به نشر رسانده که حاوی مقالات و نوشته‌های فکری، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ثقافتی است که می‌تواند انسانهای دارای قلب سلیم را به سیاست ناب اسلامی رهنمون سازد.
در بخش ویدیوهای این ویب‌سایت، تصویری از فعالیت‌های جهانی حزب‌التحریر، ظرفیت‌های بالقوه‌ای امت و ده‌ها مورد دیگر که مرتبط به سیاست اسلامی و تأمین مصالح امت می‌شود، به شما بینندگان محترم تقدیم می‌کند، تا در تنویر اذهان مسلمانان نقش بسزایی را ایفا نماید.
در قسمت صوتی‌های این ویب‌سایت، تفسیر قرآن‌کریم و سیرت نبوی صلی الله علیه وسلم توسط اعضای حزب‌التحریر ارایه می‎شود که نظر به واقعیت‌های موجود افغانستان و جهان استنباط‌های خیل مهمی در زمینه حل مشکلات فعلی مسلمانان صورت گرفته است. هم‌چنان سوالات فقهی که احتمالاً نزد بسیاری از مسلمانان عصر حاضر موجود باشد، از طرف امیر حزب التحریر پاسخ گفته شده و به زبان‌های دری و پشتو ترجمه و جهت حل مشکلات عصر حاضر به نشر سپرده می‌شود.
در نتیجه اگر بصورت منظم و دقیق مطالب این ویب‌سایت را مطالعه کرده، ویدیوهای آن را مشاهده و صوتی‌های‌اش را بشنوید، خواهید دانست که اسلام یک دین سیاسی است و سیاست جز لاینفک اسلام است، نه چیزی که امروز به دیکتۀ کفار از طرف سیکولران و اصلاح طلبان دینی در افغانستان و جهان ترویج داده می‌شود.

علی عمر صدیقی


   


   ارسال نظر