اخبار دعوت: ارتش رژیم اشغال‌گر؛ "داکتر ابراهیم التمیمی" را از خانه‌اش در الخلیل دستگیر کرد!
02/24/2024 |

Print


نیروهای رژیم اشغال‌گر یهودی، به تاریخ ۲۱/۲/۲۰۲۴ مطابق 11 شعبان 1445هـ.ق به خانۀ داکتر ابراهیم التمیمی، عضو دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر، سرزمین مبارک فلسطین در "الخلیل" حمله‌ور شده، او را دستگیر و تلفن همراه و کامپیوترش را مصادره کردند.
این دستگیری به دنبال موقف‌های صریح و واضح او، در مورد تجاوز دولت یهودی علیه ساکنین غزه و درخواست مداوم داکتر ابراهیم از ارتش‌های سرزمین‌های اسلامی، برای حمایت از غزه و آزادسازی فلسطین صورت گرفته است.
رژیم جنایت‌کار یهودی مادام در صدد خاموش ساختن صداهایی است، که جنایت و وحشی‌گری آن‌ها را علیه مردم غزه افشا می‌کنند، و با تمام قدرت خود به دنبال جلوگیری از حرکت امت و ارتش‌های آن در حمایت از فلسطین و غزه است. کیان یهود می‌داند که موجودیت آن شکننده و مانند خانۀ عنکبوت است و نمی‌تواند با امت اسلامی و حتی یکی از ارتش‌های بزرگ آن مقابله کند.
 آنچه بیش از همه موجودیت کیان یهود، امریکا و کشورهای غربی حامی آن‌ها را وحشت زده می‌کند؛ این است که امت اسلامی و ارتش‌های آن برای حمایت از غزه و آزادسازی فلسطین روزی حرکت می‌کنند، آن‌ها درک می‌کنند که این مسئله پس از آشکار شدن ضعف آن‌ها به یک مسئلۀ جدید در میان امت اسلامی تبدیل شده است؛ تنها چیزی‌که در قضیۀ فلسطین مانع حرکت ارتش‌هاست موجودیت حکام خاین در رهبری سرزمین‌های اسلامی است.
کیان یهود فکر می‌کند که با دستگیری داکتر ابراهیم و امثال آن از فرزندان فلسطین، مانع رسیدن صدای نصرت به ارتش‌ها و صاحبان قدرت در امت خواهند شد. اسرائیل باید بداند که نابودی‌اش شروع شده و این اقدامات او توهمی بیش نیست؛ دعوت به مسیر حق ادامه دارد و سخن طنین بزرگی دارد، و الله متعال پیروزی این دعوت را تضمین کرده است.

https://www.pal-tahrir.info/flash/13725
   ارسال نظر